ПЕРЕХІД НА ПРОГРАМНІ ПРОДУКТИ UA-БЮДЖЕТ

Перехід на програмні продукти UA-Бюджет з ИС-Про, Дебет-Плюс, Парус, Афіна, тощо.
ПЕРЕХІД НА ПРОГРАМНІ ПРОДУКТИ UA-БЮДЖЕТ

З 01.01.2019 року ТОВ «Комплексні бюджетні системи» розпочинає акцію з переходу зареєстрованих користувачів будь-яких програмних продуктів ИС-Про, Дебет-Плюс, Парус, Афіна для бюджетної сфери на програмні продукти UA Бюджет.

Акція діє до 30 червня 2020 року.

Правила переходу:

Зареєстровані користувачі будь-яких програмних продуктів ИС-Про, Дебет-Плюс, Парус, Афіна для бюджетної сфери України можуть перейти на програмні продукти UA Бюджет за спеціальною ціною.

Варіант програмного продукту UA Бюджет, який можна придбати на умовах переходу, визначається виходячи із кількості робочих місць програмних продуктів, що здаються, а саме:

  • основної поставки;

  • ліцензій на додаткові робочі місця.

Програмний продукт UA-Бюджет, який можна придбати на умовах переходу

Роздрібна ціна, грн. без ПДВ

UA-Бюджет на 1 користувача

9500.00

UA-Бюджет на 5 користувачів

19 500.00

UA-Бюджет на 10 користувачів

29 500.00

UA-Бюджет на 20 користувачів

47 500.00

До складу програмних продуктів UA Бюджет, які придбані на умовах переходу, включено безкоштовний сервіс технічної підтримки (СТП) на 3 місяців. Після закінчення його строку дії, продовження СТП здійснюється на загальних умовах.

Користувачі програмних продуктів для бюджетної сфери України інших виробників не здають ключі захисту і можуть їх використовувати у подальшому для перенесення даних у нові бази та для роботи з архівом.